top of page

Dovolená na jihu Čech

Apartmán U Jezírka nabízí ubytování na jihu Čech v samém srdci České Kanady v malebné vesnici Nový Vojířov. Apartmán je součástí zrekonstruované chalupy, ve které bydlí majitelé, fenka křížence labradora a dva kocourci. Návštěvníci užívají svůj vlastní vchod. Apartmán sestává ze dvou pokojů, kuchyňské linky s lednicí, jídelní místnosti, sprchového koutu a WC. 

U domu je parkoviště a stojany na kola v uzavřené stodole. Pro ubytované je zde možnost využití venkovního zastřešeného posezení s vestavěným krbem a kuchyňskou linkou, kde si návštěvníci po dohodě mohou ogrilovat vlastní speciality. Celá zahrada však nenáleží k ubytování. Nový Vojířov leží přímo na cyklistické trase Greenway Praha - Vídeň. Zdejší stezky napříč krásnými lesy a loukami jsou však neméně vhodné pro pěší turistiku. 

IMG_7637.jpg
IMG_7628_edited.jpg

Česká Kanada

 

je vžitý název pro území ležící na východě Jihočeského kraje na česko-moravsko-rakouském pomezí, zhruba mezi městečky Nová Bystřice, Slavonice a Kunžak. Nachází se v jihovýchodní části okresu Jindřichův Hradec. Právě pro přírodní charakter krajiny, početné vodní hladiny a rozsáhlé lesní komplexy, je tato oblast nazývána Českou Kanadou.

e67a8791-fa9a-4878-9f9b-694f9e7490d6.jpg
12-mn-2011-1363114728.jpg
bottom of page